מהו מקור המתח של המערכות של ADS?

המערכות המתקדמות של חברת ADS משתמשות במקור מתח אשר מבוסס על סוללות. את הסוללות החזקות יש להחליף רק אחת ל-5-7 שנים (כתלות בכמות האינפורמציה הנשאבת מהמערכת הספציפית).

 

כיצד נקבע התמחור?

על מנת לשמור על תמחור אטרקטיבי, במידה ניכרת ביחס לשוק, חברת ADS משתמשת באמצעים טכנולוגיים פורצי דרך וחדשניים. אלה מותקנים על גבי המערכות הקיימות תוך חיסכון בהתקנה מחודשת של מערכות או רכיבים (חלף המתקנים הקיימים). הטכנולוגיה האיכותית של ADS מקצרת משמעותית את תהליכי העבודה של ספקית הגז או חברת הגז. התקנת מערכות החברה מייעלת את התפעול של מתקני הגז והתמחור מקפל בחובו הזדמנות אמיתית להתייעלות בכוח אדם (שכן המערכות מייתרות את הצורך בבדיקות ידניות של מכשירים אנלוגיים).

 

מי מבצע את ההתקנה?

המערכות של חברת ADS הינן פשוטות להתקנה ואינן דורשות ידע טכנולוגי מקדים. תהליך ההתקנה מבוסס על התשתיות הקיימות וחברת ADS מדריכה את טכנאי הגז בביצוע המלאכה.

 

האם החברה פועלת בפריסה ארצית?

חברת ADS הוקמה מתוך מטרה לשרת את משק הגז הישראלי בכל נקודה על המפה. החברה פועלת בפריסה ארצית רחבה, מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.

 

מהן שעות הפעילות למענה?

מחלקת שירות הלקוחות של חברת ADS זמינה לטובתכם בימים א'-ה' בין השעות 8:00-17:00. כמו כן, ניתן לבצע פנייה בכל שעה באמצעות הדואר האלקטרוני או דרך אתר האינטרנט של ADS. מחלקת שירות הלקוחות של החברה מחזיקה כונן למקרי חירום ברמה של 24/7.

 

מהי דרגת הבטיחות של המערכות?

 

כנדרש בשוק הגז, גם המערכות של חברת ADS עומדות בכל התקנים המחמירים ביותר. הן התקנים הישראלים הרלבנטיים והן התקינה האירופאית והאמריקאית. כמו כן, לחברת ADS מערכות בעלות ייעוד בטיחותי גרידא כגון מערכת ייחודיות לאיתור דליפות גז המבצעת בדיקות אוטומטיות אחת ל-24 שעות, מסד נתונים דיגיטליים להתמודדות עם פשיעת גז או רשלנות מקצועית ועוד.

 

כיצד המערכות של ADS מציעות פתרון לפשיעה בענף הגז?

ענף הגז בישראל סובל מפשיעה בשיעור גבוה. המערכות המתקדמות של ADS מביאות למשק הגז הישראלי את הבשורה הדיגיטלית. תודות לטכנולוגיית ה-A/D החדשנית (Analog-to-Digital), השימוש בפתרונות של ADS מאפשר לבצע ניטור ופיקוח אודות השימוש בגז. הצלבת הנתונים בין הרצוי למצוי מסייעת לאתר במהירות תקלות או התראות חשודות. לדוגמה, מכלי גז שלא חוברו, מכלי גז שלא הגיעו ליעדם, שימוש חשוד בגז, פערים בין כמויות הגז בצוברים או במתקני הגז לבין מוני הגז הפרטיים ועוד.

 

מדוע מומלץ להתקין מערכות RFID על בלוני הגז?

RFID היא טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת המאפשרת ביצוע מיתוג אלקטרוני באמצעות גלי רדיו (ומכאן שמה של הטכנולוגיה מלעז – Radio Frequency Identification). מיתוג מכלי הגז נדרך עם יציאת המשאית לכיוון לקוחות הקצה ומאפשר ביצוע מעקב ובקרה לגבי מסלול מכלי הגז. המיתוג מעניק מספר זיהוי סידורי לכל מיכל ובכך משמש הן כאמצעי אכיפה והן כאמצעי הרתעה.

 

האם המערכות של ADS מתאימות לכל מתקני ומוני הגז?

המערכות המתקדמות של ADS פותחו במיוחד מתוך מטרה להתאים אותן לכל הסוגים השונים של מתקני ומוני הגז. התקנת המערכת מבוססת על גבי התשתיות הקיימות. היא איננה דורשת הסרה של מערכות או החלפה של רכיבים קיימים.
דילוג לתוכן