חברת ADS בע"מ (Analog Digital System) מתמחה בפתרונות דיגיטליים מתקדמים למשק הגז בטכנולוגיית ה- (Analog-to-Digital).

החברה מפתחת ומשווקת מגוון מערכות ייעודיות בטכנולוגיית הקצה A/D, המספקות מענה דיגיטלי פורץ דרך לסביבה אנלוגית. אם תרצו, בשורה של דיגיטליזציה מתקדמת באמצעים נגישים. המערכות משפרות באופן דרמטי את השירות והתפעול של חברות גז וספקיות גז, ומסייעות גם ללקוחות קצה וטכנאים בשטח.

ADS נשענת על ידע טכנולוגי שנצבר בחממת ההיי-טק הישראלית במשך כ-30 שנה. מערכותיה, פרי פיתוח החברה, מגבירות לבלי היכר את יכולות הפיקוח, התפעול והבקרה על התקני גז לרבות מוני גז פרטיים, צוברי גז, מכלי גז, קווי חלוקת גז, טכנאי גז ועוד. חברת ADS שמה לעצמה למטרה להגיש למשק הגז פתרונות לניטור דליפות גז מסוכנות ומציעה מענה רחב ללקוחות פרטיים ועסקיים.

כל זאת תוך שמירה על עקרונות של מודעות סביבתית, קלות התקנה, פשטות תפעול, ממשקים סלולריים ייעודיים (על בסיס נתבים ואפליקציות) וכמובן תמחור אטרקטיבי. מערכות החברה של ADS עומדות בכל התקנים המחמירים, הן לפי הנדרש מול מכון התקנים הישראלי והן בהתאמה לתקינה האירופאית והאמריקאית.

איך זה עובד?

משק הגז מבוסס במידה רבה על אמצעים אנלוגיים מיושנים שדורשים בקרה ידנית מתמדת. זהו מצב המקפל בחובו אתגרים לוגיסטיים ותפעוליים מורכבים, שכרוכים בהסתמכות על כוח אדם בשטח ובדיקות באתרים עצמם (בשגרה, ברמה נקודתית ובחירום).

טכנולוגיית ה-A/D נכנסת אל הוואקום הנ"ל. המערכת מורכבת על האמצעים האנלוגיים הקיימים וממירה את הנתונים לכדי מסד דיגיטלי. דבר המאפשר שליטה ממרחק על מערכות הגז באמצעות נתבים סלולריים וממשקים אלחוטיים נוספים. הפתרונות של חברת ADS פותחו בהתאמה למערכות הגז הקיימות בישראל. הן אינן דורשות התקנה מחודשת של ציוד ייעודי או החלפת התקנים קיימים. הנתונים משוגרים על פי דרישת הלקוח ובכך מסייעים בחיסכון בגז, החלפת מכלי גז מבעוד מועד, ייעול קווי חלוקת הגז, איתור דליפות גז מסכנות חיים ועוד.

דילוג לתוכן